.

Aktivní filtry

17,77 €

Originální stará průmyslová skleněná láhev z hrubého hnědého skla.

6,88 €

Originální staré skleněné lahve. Skvělé na deco nebo květiny.

19,93 €

Pěkná kyprá skleněná váza s hladkým povrchem. Čistá útulnost s oblíbenou květinou, ale také skvělá sama o sobě. Váza je vyrobena z recyklovaného skla.

14,36 €

Pěkná váza s hranami vyrobená z nebesky modrého recyklovaného skla. Skleněná váza je krásná se vším, od voňavých květů po větve nebo prostě na ozdobu.

7,24 €

Pěkná váza s hranami v nebesky modrém recyklovaném skle. Váza je krásná na vše, od voňavých květů po větve nebo prostě na ozdobu. Vázu je možné s velkým potěšením použít i na květiny nebo na čajové svíčky.

19,93 €

Pěkná váza s hranami vyrobena ze šedého recyklovaného skla. Skleněná váza je krásná se vším, od voňavých květů po větve nebo prostě na ozdobu.

14,12 €

Pěkná skleněná láhev s rozmarnou siluetou, vzorem a korkovou zátkou. Perfektní jako dekorativní láhev, váza nebo na svíčky.

19,93 €

Pěkná kyprá skleněná váza s hladkým povrchem. Čistá útulnost s oblíbenou květinou, ale také skvělá sama o sobě.

16,31 €

Krásná váza z tmavého jantaru na vše od oblíbených voňavých květů po větve nebo prostě jako dekorativní doplněk. Váza je vyrobena z recyklovaného skla.

8,78 €

Krásná matná modrá skleněná váza na vše, od voňavých oblíbených květů po větve, nebo prostě jako dekorativní výraz. Váza je vyrobena z recyklovaného skla.

16,31 €

Malá skleněná láhev z recyklovaného skla.