.

Bedýnky

Zapomeňte na tuctový nepořádek. Vytvořte si autentický prostor s nestandardními úložnými řešeními. Dokonalost zabíjí kreativitu a tvůrčí myšlení. Industrálny nábytek okořeňte našimi úložnými krabicemi nebo vintage regály.

Aktivní filtry

29,00 €

Jedinečná stará drevená zásuvka má bohaté využitie. Použite zásuvku na bylinky, kvety, oleje a koreniny. Zaveste zásuvku na stenu a použite ju ako malú poličku alebo zaveste niekoľko na tú istú stenu, aby ste dosiahli funkciu knižnice. Len predstavivosť stanovuje hranice. Krabice majú na oboch koncoch držadlo a budú sa líšiť farbou aj povrchovou úpravou. Pre vás, ktorí si vážite recykláciu.

19,90 €

Jedinečné dekorativní staré dřevěné cihlové formy, které se původně používaly k výrobě velkého množství hliněných cihel.

72,12 €

Původní stará dřevěná krabice s 15 přihrádkami a nejkrásnější patinou. Pomocí krabice můžete sledovat své šicí potřeby, semena ve skleníku nebo drobnosti na dárkové balení nebo vánoční ozdoby. Můžete ho také zavěsit na stěnu jako zcela jedinečný set box nebo jej použít ve svém klenotnictví na vystavování šperků nebo kamínků. Omezeny pouze představivostí.

16,00 €

Ozdobné formy se krásně hodí do koupelny na make-up nebo mýdlo, do kuchyně na oleje nebo čerstvý pepř, do obývacího pokoje na svíčky nebo pletení.

14,12 €

Každý box je ručně vyroben a žádné dva nejsou 100% stejné. Použijte je ve své kuchyni na sadu na mytí nádobí, ve vaší koupelně na osobní výrobky, v obývacím pokoji na vonné svíčky a krásnou rostlinu nebo něco úplně jiného. Možnosti jsou nekonečné.

54,00 €

Dřevěná krabice s přihrádkami. Tato dřevěná krabice je dekorativní a praktická - využijte ji k uložení na stůl nebo ji zavěste na stěnu .

90,23 €

Velký úložný box z perforovaného železa. Perfektně se hodí k našemu stojanu na oblečení č. Výrobku: M1713

19,00 €

Každý kus mě svou původní patinu. Ideální na skladování vína.

139,00 €

Set obsahuje dvě bedny.