.

ŽIDLE

Industriální židle často plní nejen funkci sezení. Náš sortiment tvoří nově vyrobené židle i staré vintage historické nálezy, při kterých je pohodlí a design velmi důležité. U zboží s kůží upozorňujeme na skutečnost, že kůže je přírodní produkt, a proto se mohou vyskytnout rozdíly v barvě, vzhledu a povrchu. Malé praskliny a jizvy jsou přirozené a nejsou výrobní vadou.

Aktivní filtry

99,00 €

Mírně opotřebované barové židle z mangového dřeva.

49,00 €

S tímto malým polštářem na sezení z černé kůže můžete rychle a snadno učinit svou barovou židli nebo židli pohodlnější a dát jí nový vzhled. Vhodné pro barovou židličku LIVING M110005A-G a barovou židličku LIVING M11004 ve všech barvách.

49,00 €

S tímto malým polštářem na sezení z hnědé kůže rychle a snadno uděláte svoji barovou židličku pohodlnější a dodáte jí nový vzhled. Polštář má jednoduchý a moderní design. Hodí se k barové židli LIVING M110005A-G a M11004 ve všech barvách.

198,00 €

Industrálna barová židle s koženým sedadlem.

126,50 €

Industrálna židle s koženým sedadlem

339,00 €

Loftové křeslo z těžké kože.Elegantné lehátko, které okoření každý dekor. Kůže je přírodní produkt, a proto se mohou vyskytnout odchylky v barvě, struktuře a povrchové úpravě.

49,00 €

Sedák z kůže. Hodí se k naší vysoké židli M110003A-G ve všech barvách.

219,00 €

Barová židle v příjemně moderním a jednoduchém designu, která se perfektně hodí do klasického nebo severského dekoru se zaměřením na přírodní materiály. Dřevěná židle je vyrobena z akáciového dřeva a sedadlo má pěkný měkký tvar, díky kterému je židle pohodlná na sezení. Tato dřevěná židle je ideální do kuchyně, domácího baru nebo na dekoraci v kavárně. Ve struktuře dřeva se mohou vyskytovat žluté výtažky, to je pryskyřice.

271,46 €

Barová židle ze železa. Kůže na sedadle a opěradle. Surový industrálny vzhled.

108,35 €

Jednoduchý sedák s dřevěným sedákem.

217,08 €

Barová židle ze železa se syrovým chladným vzhledem

217,08 €

Barová židle ze železa se syrovým chladným vzhledem.

192,96 €

Barová židle ze železa se syrovým chladným vzhledem.

143,00 €

Vysoká židle v železe se syrovým chladným vzhledem. Stoličku lze použít kdekoliv a je ideální i do kaváren a restauračních interiérů. Malý otvor v horní části usnadňuje pohyb. Komfortní sada se prodává samostatně. V našem obchodě můžete hledat na M1403 (černý kožený polštář) nebo M1406 (hnědý kožený polštář)

235,20 €

Židle LIVING lesklá s vysokým opěradlem. Dopřejte svému dekoru sofistikace, kterou si zaslouží, s touto obývacím židlí ze železa. Díky krásnému a lesklému vzhledu židle oživí váš domov a přispěje k útulné atmosféře. Pokud potřebujete více místa, židle jednoduše poklademe na sebe.

88,80 €

Jednoduchá surová židle z lehkého recyklovaného dřeva. Jako židle vyrobena z recyklovaného dřeva znamená, že každá stolička je jedinečná svou strukturou a patinou. Hokerlík se perfektně hodí k jednoduchému přírodnímu i severskému stylu a bude skvělý jak k jídelnímu stolu, tak na chodbě nebo v obchodě.

68,50 €

Jemný jednoduchý hokerlík vyrobený z přírodně krásného lehkého mangového dřeva. Je lehký a ve vaší domácnosti má vícenásobné využití. Použijte ho jako noční stolek, příruční stolek nebo když je třeba další sedadlo. Možností je mnoho.

259,00 €

Litinová barová židle.